O NAS

 

Berm to innowacyjna Agencja ukierunkowana na relacje międzyludzkie i społeczność. Człowiek jest dla nas najważniejszy.

W dzisiejszym świecie komunikacja opiera się na krótkich chwilach styczności między ludźmi, które tworzą emocje. Sprawimy, że te chwile zostaną zapamiętane.

Stawiamy na nowatorskie podejście do wydarzeń oraz procesów marketingowych. Działamy w każdym kanale. Bądź z nami tam gdzie chcą widzieć Cię Twoi klienci.

JAK DZIAŁAMY?

 

Podejmujemy działania
Nie boimy się nawet największych wyzwań

U nas zawsze #DaSię
Nie szukamy wymówek, osiągamy cele.

Projektujemy rozwiązania przyszłości
Nie zgadzamy się na przeciętność, działamy odważnie.

MISJA

 

Firma pierwszego wyboru dla wartościowych ludzi: Klientów oraz pracowników.

WIZJA

 

Budowanie relacji i społeczności. Tworzenie więzi i wspólnych przeżyć dla naszych klientów oraz ich odbiorców, zarówno podczas eventów, kampanii marketingowych, jak i działań w SoMe PR-u i wiele innych. Kreowanie wspólnej społeczności naszych pracowników, partnerów, klientów i ich odbiorców poprzez wartościowy przekaz.

CEL

 

Co dalej w BERM? Kolejne zmiany na lepsze oparte o wiedzę i innowacje, które w okresie pandemii i tym zaraz po wymagają dodatkowych umiejętności i odpowiednio wykształconej kadry. Stawiamy na rozwój i promocję branż i pozwalamy firmom korzystać z naszych umiejętności promowania ich zagranicą.

Stawiamy na dobre zmiany kadrowe i sprawdzonych ludzi – rozwijamy zespół specjalistów, którzy zrealizują najtrudniejsze imprezy. Dlatego cieszę się, iż właściciel Agencji BERM powierzył mnie i Darkowi Matysiakowi misję przeprowadzenia zmian w agencji i dopasowania jej do nowych potrzeb. Połączenie naszych kompetencji powinno przynieść już wkrótce widoczne zmian na miarę Innowatora MP POWER AWARDS 2020” Żaneta Berus – Dyrektor Zarządzająca Agencji BERM.

NASI KLIENCI

 

KONTAKT

BIURO:

tel. 790 260 055​

biuro@berm.eu

.

NIP: 8992722165

KRS: 0000389175

REGON: 021546174

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy!

Zapoznaj sIę Z E-bookiem
O Chat GPT 4

Poznaj dzięki BERM wspaniałe funkcje Chatu GPT 4
od
OpenAI lub zapoznaj się z NASZĄ OFERTĄ