Virtual Business Platform 2.0 – nowy wymiar
Twoich eventów

 

Przez ostatnie kilka miesięcy pracowaliśmy nad modułowym systemem organizacji wydarzeń, m.in. targów, kongresów czy konferencji. Bazując na własnych doświadczeniach z rynku MICE, współpracy z Ministerstwem Rozwoju oraz opiniami wystawców i organizatorów targów powstała aplikacja, dzięki której możemy uczestniczyć w wydarzeniu bez wychodzenia z domu.

Virtual Business Platform 2.0 jest

ikonka-intuicyjna

Intuicyjna

Funkcjonalna

Dostępna na każdym
urządzeniu

laptop

Hybrydowe połączenie wydarzeń offline z online to nie tylko podniesienie atrakcyjności eventu  czy wsparcie tradycyjnych działań wirtualnymi możliwościami. To także zwiększenie liczby wystawców oraz zwiedzających, co za tym idzie wymierna korzyść dla organizatora, który  może prowadzić sprzedaż pakietów dostępu do aplikacji dla zwiedzających jak i wystawców. Co więcej, Platforma daje Ci pewność niższych cen uczestnictwa w imprezie, a przy okazji materiały z wybranych przez Ciebie spotkań możesz trzymać na urządzeniu, z którego korzystasz.

Nasza platforma zaspokaja najważniejsze
potrzeby uczestników

zdobywanie kontaktów

Zdobywanie kontaktów –
match – making

poznawanie nowych produktów

Poznawanie nowych produktów/
usług – ekspozycja

poszerzanie wiedzy

Poszerzanie wiedzy – działania dodatkowe, np. konferencje, prezentacje

Dzięki Platformie masz możliwość całkowitego przeniesienia organizacji targów  do digitalu oraz wsparcia tradycyjnych imprez targowych.

Wykorzystujemy mechanizm AI do monitorowania działań aplikacji i dostosowywania jej parametrów. Stosujemy wszystkie standardy wymagane przez RODO o związane  z przechowywaniem i anonimizacją informacji. Posiadamy certyfikat ISO 27001,  więc z nami możesz czuć się bezpiecznie o siebie jak i uczestników wydarzenia.

Chcesz poznać szczegóły funkcjonowania Platformy?